Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Тема 3

  Тема 3.Сукупний попит та сукупна пропозиція.

Як відомо, ринкова економіка функціонуе завдяки механізму попиту ,пропозиції та цін.На макрорівні - це сукупний попит, сукупна пропозиція і загальний рівень цін.Для успішного засвоєння даної теми доцільно відновити знання про попит, пропозицію та рівновагу на ринку окремого товару в курсі мікроекономіки. При цьому важливо мати на увазі, що агрегатні (сукупні показники )  
-сукупний попит-АD, сукупна пропозиція-АS відображають реальний обсяг національного виробництва (реальний ВНП чи реальний ЧНП), а рівень цін- Ра загальну (сукупну ) ціну всіх товарів і послуг, які входять в ВНП чи ЧНП.
  Основний зміст теми зводиться до слідуючого-  
  3.1.Сукупний (агрегатний) попит-АD це реальний обсяг національного виробництва, який споживачі-домогосподарства, підприемства і держава можуть і бажають придбати (купити) при кожному рівні цін, що складаються протягом певного періоду часу. Тобто АD відображае купівельну здатність - платоспроможність в суспільстві.

Читати далі

 


         
         
       
  Анонси
 

 

 
 
 

 

 

 

 Навчально-наукова психологічна служба  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна надає супорвід всім учасникам навчально-виховного процесу 

детальніше
» » » Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна