Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


АБІТУРІЄНТ-2019


Перелік освітніх ступенів та спеціальностей, ліцензовані обсяги, нормативні терміни навчання, за якими оголошується прийом на навчання на економічний факультет у 2019 році (для громадян України)


Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів) для вступників на економічний факультет на основі повної загальної середньої освіти  у 2019 році


Перелік спеціальностей для прийому на навчання осіб, які здобули ступінь бакалавра, для здобуття ступеня магістра у 2019 році

 

Програми фахових вступних випробувань для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра у 2019 році

 

Перелік спеціальностей для прийому на навчання у 2019 році на другий (або третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) для здобуття ступеня бакалавра осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста

 

Програми фахових вступних випробувань для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра-2019

 

Строки вступної кампанії 2019 року 


Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж 7 заяв з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.

Умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік пройшли остаточне затвердження та набули чинності. Мінімальні прохідні бали 150 та 130 для окремих спеціальностей, творчі конкурси до подачі заяв, компактніші терміни вступної кампанії – ці та інші новації чекають на вступників наступного року.

"Умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік пройшли остаточне затвердження та набули чинності – відповідний наказ МОН був зареєстрований в Мін'юсті та вже розміщений на сайті Міністерства сьогодні, 28 грудня 2018 року. Мінімальні прохідні бали 150 та 130 для окремих спеціальностей, творчі конкурси до подачі заяв, компактніші терміни вступної кампанії – ці та інші новації чекають на вступників наступного року", - йдеться у повідомленні. 

При цьому з минулих років залишаться коригувальні коефіцієнти – першочерговий, сільський, галузевий.

На наступний рік розширено практику встановлення мінімальної кількості балів для вступу на спеціальності з особливо високим рівнем суспільної відповідальності.

"Важлива новація 2019-го – розширення пільг для учасників бойових дій. Пільги будуть поширені на всіх вступників цієї категорії, а не лише на учасників бойових дій АТО/ООС, як було раніше", - повідомляє Міністерство.

Стосовно змін у термінах, то основна вступна кампанія буде проведена в компактніші строки, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму.

Так, реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них документів починається 1 липня, а прийом заяв та документів – 10 липня. Закінчується подання заяв о 18-й год. 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами ЗНО, 18-й год. 16 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів.

Так, для вступу на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. З іноземних мов зараховуватимуть лише сертифікати 2018 та 2019 років. Вступник може подати сертифікати в будь-якій зручній йому комбінації.

Можливість складання творчих конкурсів у кількох вишах, а також створення рівних умов для їх учасників незалежно від оцінок ЗНО потребували змін термінів проведення творчих конкурсів. Вони відбуватимуться з 1 до 10 липня, тобто до початку прийому заяв. Передбачена також друга сесія творчих конкурсів – з 11 до 22 липня, однак лише для тих вступників, які бажають навчатися на контракті.

Незначні зміни торкнулися переліку конкурсних предметів за окремими спеціальностями.

"Жодних змін немає у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра. На бюджет це максимум 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт кількість заяв не обмежується", - додали у Міністерстві.

З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування тих вступників у медичні та педагогічні виші, що готові після закінчення навчання працювати в сільській місцевості.

Стосовно вступу в магістратуру, то основною зміною буде розширення переліку спеціальностей, на які треба складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови за технологією ЗНО.

Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 13 травня до 18-ї год. 3 червня.

Іспит буде 2 липня, а вступне випробування – 4 липня.

Прийом заяв та документів для таких вступників почнеться 10 липня і продовжиться до 23 липня.

            ЗАХОДИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ                                                                                                                                     

 


♦ Дні відкритих дверей

♦ Каразінський економічний турнір

♦ Пробне ЗНО - 2019

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 8 січня і триватиме до 31 січня 2019 року, – сайт Українського центру оцінювавння якості освіти

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Докладніше — у розділі «Пробне ЗНО».

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця.

 

           БАКАЛАВРІАТ                                                                                                                                                          

 Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, творчих конкурсів) для вступників на економічний факультет на основі повної загальної середньої освіти у 2019 році

Перелік спеціальностей для прийому на навчання у 2019 році на другий (або третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) для здобуття ступеня бакалавра осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста

Програми фахових вступних випробувань для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра-2019

 
 


         
         
       
  Анонси
 
 
 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 









Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна