Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Хакатон Garage48 Empowering Youth: 1-4 квітня 2021 року!

Garage48 разом з стартап-інкубатором YEP та Міністерством закордонних справ Естонії запрошують мотивовану молодь  приєднатися до онлайн-хакатону Garage48 Empowering Youth, що відбудеться 1-4 квітня 2021 року!

Чекаємо на рішення, що покращить наше повсякденне життя та посприяє полегшенню соціально-економічних наслідків пандемії COVID-19 в Україні.

Починаючи з 2012 року, коли Garage48 вперше провів хакатон в Україні, ми знаємо напевне, що учасники можуть запропонувати нові креативні рішення, наполегливо і невпинно працювати над досягненням поставлених цілей та покращувати життя своє та оточуючих. Тому ми продовжуємо підтримувати наших учасників, які своєю підприємницькою діяльністю виводять Україну на новий рівень.

 

Поточна глобальна пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери життя у всьому світі. Для зменшення соціально-економічних наслідків пандемії Україна потребує розумних рішення, колаборацій та модернізацій продуктів та послуг. Хакатони є справді хорошим інструментом для реалізації цих рішень та покращення життя загалом.

 

Подія для всіх, без вимог до гендеру, вмінь чи знань! Синергія та різноманітність є життєво важливими для інновацій та розвитку, ось чому вас усіх запрошуємо взяти участь у цьому хакатоні!

 

Ти можеш приєднатись як індивідуальний учасник чи як команда, з ідеєю чи без неї!

 

Детальну інформацію про хакатон, формат роботи, формування команд, призи та інші особливості проведення можна знайти за посиланням: https://garage48.org/events/garage48-empowering-youth-ukraine-online-hackathon?fbclid=IwAR1LUK48weJewgqh-SmflJ1khTDRp0lBunv-iLE7cIH83k924UgWtwZhMMI

 

Реєстрація: https://garage48.typeform.com/to/fR8NjpRb

 

Дедлайн подання команд та ідей — 23:59, 30 березня 2021 року

 

Garage48 Empowering Youth Ukraine - Online Hackathon організовують Garage48 та YEP! за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії у рамках Фонду розвитку та гуманітарної допомоги.

 

 


         
         
       
  Анонси
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна