Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Кафедра економіки та менеджменту

Склад кафедри
Спеціальності
Інформаційні пакети
Новини кафедри економіки та менеджменту
Абітурієнту
Історія кафедри
Досягнення студентів кафедри
Графік проведення відкритих лекцій
Бакалавріат: дисципліни та викладачі
Магістратура: дисципліни та викладачі
Навчально-методичні комплекси дисциплін

 

Кафедра економіки та менеджменту

Кафедра економіки та менеджменту має більш ніж піввікову історію. На кафедрі працюють 5 докторів економічнихнаук, професорів та 13 кандидатів економічних наук, 10 з яких – доценти, 3 – старші викладачі. Очолює кафедру декан економічного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна, доцент Давидов Олександр Іванович.

Кафедра веде підготовку студентів за такими напрямами та спеціальностями:
−       бакалавр з «Менеджменту» (4 роки навчання);
−       спеціаліст з «Менеджменту організацій та адміністрування» (1 рік навчання);
−       магістр з «Менеджменту організацій і адміністрування» (2 роки навчання);
−       магістр з «Адміністративного менеджменту» (2 роки навчання).

Підготовка студентів здійснюється на високому професійному рівні, що відповідає вимогам сучасного ринку праці, та спрямована на розвиток у них таких компетенцій та навичок, як: підприємницьке мислення; управління персоналом, стратегічне мислення; розуміння та прогнозування розвитку соціально-економічного середовища; якісне бізнес-планування; управління проектами; управління інноваційними процесами та інноваційним розвитком організації; володіння сучасними інформаційними технологіями.

Кафедра економіки та менеджменту спільно з факультетом організації та управління Політехнічного університету Лодзівже кілька років успішно реалізовує програму «подвійних» дипломів підготовки бакалаврів, яка передбачає один семестр навчання у польському університеті-партнері. Участь у програмі дає можливість студентам отримати диплом європейського зразка.

Викладачі кафедри Кудінова М.М., Рекун Г.П., Родченко В.Б., Тернова І.А. приймали участь у розробці Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року.

За ініціативою кафедри для ініціативної молоді міста Харкова та Харківської області проводиться«StudentsManagementPerformanceChallenge» – чемпіонат практичного навчання у реальних ринкових умовах на основі бізнес-кейсів від ТОПових компаній міста Харкова. 

Отримані знання та навички на кафедрі, гарантують випускникам конкурентоспроможність на ринку праці та стрімке кар’єрне зростання. Наші студенти займають управлінські посади у провідних компаніях національного та світового рівня («JTI», «Samsung», «PhilipMorrisInternational», «Procter&Gamble», «TUI»), в органах державної влади; вони є завідувачами кафедр, деканами, проректорами, ректорами вищих навчальних закладів України.

Колектив кафедри разом зі студентами бере участь у проведенні днів факультету, інтелектуальної бізнес-гри «Поєдинки з управління», Каразінського економічного турніру, вечорів відпочинку та інших заходів.

Адреса і контактний телефон кафедри економіки та менеджменту:

61002, м. Харків, вул. Мироносицька 1, аудиторія 3-22; тел.: (057) 707 52 29; e-mail: kafedraekomen_univer@mail.ru.

 

 

 


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна